Agenda wedstrijdzwemmen

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
18 jan Minioren-Junioren Circuit deel 3 Zwolle SWOL 1894 12.30-13.00 uur
19 jan Clubkampioenschappen Heerenveen Heerenveen HZ&PC 13.30-14.00 uur 12.45 min/jun/jeugd/sen Laura
25 jan 10 kamp deel 3 Genemuiden DEK 16.45-17.15 uur min/jun/jeugd/sen Laura
23/26 jan ONK Masters korte baan Rotterdam Albion sen Huyb

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
IJsselmeercup Emmeloord Zignea min/jun/jeugd/sen
8 feb Zuyderzee Masters Circuit Heerenveen HZ&PC 14.15-14.45 uur sen Huyb
29 feb Clubkampioenschappen ZVZ Zwartsluis ZVZwartsluis 14.00 jun/jeugd/sen Alies
29 feb LAC 2 Steenwijk Steenwijk Steenwijk’34 16.30 uur opbouw sen/masters Laura

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
7 mrt Regionale Lange Afstanden Kampioenschappen Hengelo WS Twente
7 mrt 10 kamp deel 4 Steenwijk Steenwijk’34 17.00-17.30 uur 16.30 uur min/jun/jeugd/sen Laura
22 mrt Zuyderzee Masters Circuit Amersfoort ZPC A’foort 13.30-14.00 uur sen Huyb
28 mrt Minioren-Junioren Circuit deel 4 Kampen Deltasteur 16.15-16.45 uur min
28 mrt Klaverblad Master sprintwedstrijd Steenwijk Steenwijk’34 12.30-13.00 uur masters

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
4 apr 10 kamp deel 5 Steenwijk Steenwijk’34 17.00-17.30 uur 16.30 uur min/jun/jeugd/sen Laura
18 apr 10 kamp deel 6 Urk ZCU’78 16.30-17.00 uur min/jun/jeugd/sen Laura
19 apr Zuyderzee Masters Circuit Alkmaar DAW 13:15-13.45 uur sen Huyb

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
7/10 mei ONK Masters Eindhoven PSV sen Huyb
9 mei Minioren-Junioren Circuit deel 5 Zwolle SWOL 1894 12.30-13.00 uur min Laura
13 mei regiovergadering Zwartsluis Zwartsluis 19.30 uur
16 mei 10 kamp deel 7 Emmeloord Zignea 15.45-16.15 uur min/jun/jeugd/sen Laura
16/17 mei Overijsselse Kampioenschappen LB Hengelo WS Twente jun/jeugd/sen Laura
23/24 mei Overijsselse kampioenschappen LB Hengelo WS Twente jun/jeugd/sen Laura
23 mei Riessentaktoernooi Rijssen De Mors min/jun/jeugd/sen Alies
30/31 mei EMK open water Budapest LEN

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
1/6 juni EMK Budapest LEN
13/14 juni Overijsselse B kampioenschappen Hengelo WS Twente jun/jeugd/sen Laura
20 juni 10 kamp deel 8 Meppel MZ&PC de Reest 16.45-17.15 uur min/jun/jeugd/sen Laura