Agenda wedstrijdzwemmen

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
22/25 aug Klaverblad ZwemTocht Steenwijkerland

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
07/08 sep Kampeer- en zwemweekend 33. intern.Einladungsschwimmen Epe-Gronau Sv Epe59 12.00 uur 7.00 uur >8 jaar Laura
14 sep Nederlandse Masters Club Meet Steenwijk sen Huyb
21 sep 10 kamp deel 1 Zwartsluis ZVZwartsluis 16.45-17.15 uur min/jun/jeugd/sen Laura
22 sep NK Estafette min/jun/jeugd/sen
28 sep Minioren-Junioren Circuit deel 1 Zwolle SWOL 1894 min/jun Laura
28 sep Zuyderzee Masters Circuit Kampen Deltasteur 15.45-16.15 uur sen Huib

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
12 okt Klaverblad Sprintwedstrijd Steenwijk Steenwijk’34 11.30 uur bad opbouwen 13.00 uur jun/jeugd/sen Laura
19 okt Zechsteintoernooi Veendam Z&PC Bubble  20-10 19.00 uur >8 jaar Laura
26 okt Zuyderzee Masters Circuit Zwolle Swol 1894 11.15-11.45 sen Huib

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
9 nov Regio Minioren Club Meet deel 1
9 nov LAC 1 Steenwijk Steenwijk Steenwijk’34 17.00-17.30 uur Opbouw 16.30 uur masters/wedstrijdzwemmers Laura
9 nov 10 kamp deel 2 Urk ZCU’78 16.30-17.00 uur min/jun/jeugd/sen Laura
16/17 nov Overijsselse kampioenschappen KB Nijverdal Het Ravijn 11.45-12.30 uur jun/jeugd/sen Laura
17 nov Zuyderzee Masters Circuit Almere-Poort Aalscholver 14.45-15.15 uur sen Huib
23/24 nov Overijsselse kampioenschappen KB Nijverdal Het Ravijn 11.45-12.30 uur jun/jeugd/sen Laura
Schuiringatrofee Emmeloord Zignea > 9 jaar
28 nov Clubkampioenschappen 400m Steenwijk Steenwijk ’34 tijdens training min/jun/jeugd/sen Laura
30 nov Clubkampioenschappen Steenwijk Steenwijk ’34 17.00-17.30 uur Opbouw 16.30 uur min/jun/jeugd/sen Laura

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
7 dec Prijsuitreiking clubkampioenschappen Steenwijk De Zuidwester 19.00 uur
2e Hebotoernooi Zwartsluis ZVZwartsluis 16.15-16.45 uur 15.30 uur jun/jeugd/sen Laura
5/8 dec NJJK korte baan Eindhoven
7/8 dec Overijsselse B-kampioenschappen KB Zwolle jun/jeugd/sen Laura
14 dec Minioren-Junioren Circuit deel 2 Kampen Deltasteur min/jun Laura
21 dec Zuyderzee Masters Circuit Lelystad Batavia Swim 15.30-16.00 uur sen Huib
Master Beilen Beilen sen Huib
20/22 dec ONK korte baan/NJK 800/1500m Tilburg sen Laura

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
4 jan Zuyderzee Masters Circuit Zwolle Swol 1894 sen
18 jan Minioren-Junioren Circuit deel 3 Zwolle SWOL 1894
Clubkampioenschappen ZVZ Zwartsluis ZVZwartsluis min/jun/jeugd/sen Alies
25 jan 10 kamp deel 3 Genemuiden DEK 16.45-17.15 uur min/jun/jeugd/sen Laura
23/26 jan ONK Masters korte baan sen
Clubkampioenschappen ZVZ Zwartsluis ZVZwartsluis min/jun/jeugd/sen Alies

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
01/02 feb Regio Estafette Kampioenschappen
IJsselmeercup Emmeloord Zignea min/jun/jeugd/sen
8 feb Regio Minioren Club Meet deel 2
8 feb Zuyderzee Masters Circuit Heerenveen HZ&PC 14.15-14.45 uur sen Huyb
LAC Dedemsvaart Dedemsvaart AC 15.15-15.45 jun/jeugd/sen Alies
PSV Arena Cup (50m) Eindhoven PSV
29 feb LAC 2 Steenwijk Steenwijk Steenwijk’34 16.30 uur opbouw sen/masters Laura

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
7 mrt Regionale Lange Afstand Kampioenschappen
7 mrt 10 kamp deel 4 Steenwijk Steenwijk’34 17.00-17.30 uur 16.30 uur min/jun/jeugd/sen Laura
22 mrt Zuyderzee Masters Circuit Amersfoort ZPC A’foort sen Huib
28 mrt Minioren-Junioren Circuit deel 4 Kampen Deltasteur min

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
4 apr 10 kamp deel 5 Steenwijk Steenwijk’34 17.00-17.30 uur 16.30 uur min/jun/jeugd/sen Laura
3/5 apr Swim Cup Den Haag
9/12 apr Swim Cup Eindhoven
18 apr 10 kamp deel 6 Urk ZCU’78 16.30-17.00 uur min/jun/jeugd/sen Laura
18 apr Overijsselse Minioren Sprint kampioenschappen
19 apr Zuyderzee Masters Circuit Alkmaar DAW 13:15-13.45 uur sen Huyb

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
30 apr/3 mei ONK Masters sen
9 mei Minioren-Junioren Circuit deel 5 Zwolle SWOL 1894 min Laura
13 mei regiovergadering Zwartsluis Zwartsluis 19.30 uur
16 mei 10 kamp deel 7 Emmeloord Zignea 15.45-16.15 uur min/jun/jeugd/sen Laura
16/17 mei Overijsselse Kampioenschappen LB jun/jeugd/sen Laura
23/24 mei Overijsselse kampioenschappen LB jun/jeugd/sen Laura
23 mei Riessentaktoernooi Rijssen ZPC de Hof min/jun/jeugd/sen Alies

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
6 juni Klaverblad Master sprintwedstrijd Steenwijk Steenwijk’34 12.30-13.00 uur masters
6/7 juni Overijsselse Miniorenfinales
11/14 juni NJJK Eindhoven jun/jeugd
13/14 juni Overijsselse B kampioenschappen jun/jeugd/sen Laura
19/21 juni ONK Lange Baan Amersfoort sen
20 juni 10 kamp deel 8 Meppel MZ&PC de Reest 16.45-17.15 uur min/jun/jeugd/sen Laura