Uitslagen wedstrijdzwemmen

Mochten de uitslagen hieronder niet staan, dan kun je altijd nog op de website van de KNZB kijken.

Datum Wedstrijd Locatie
2019-11-17 Zuyderzee Master Circuit deel 3 Almere
2019-11-16/17 Overijsselse Kampioenschappen korte baan 2019 1e weekend Nijverdal
2019-11-10 LAC deel 1 Steenwijk 2019-2020 Steenwijk
2019-11-09 10 kamp deel 2 Urk
2019-10-27 Limietwedstrijd Heerenveen Heerenveen
2019-10-26 Zuyderzee Master Circuit deel 2 Emmeloord
2019-10-12 Klaverblad Sprintwedstrijd uitslag meerkamp 2019 Steenwijk
2019-10-12 Klaverblad Sprintwedstrijd uitslag Steenwijk
2019-09-28 Zuyderzee Master Circuit deel 1 Kampen
2019-09-28 Minioren-Junioren circuit deel 1 uitslag meerkamp Zwolle
2019-09-28 Minioren-Junioren circuit deel 1 Zwolle
2019-09-21 10 kamp deel 1 Genemuiden
2019-09-14 Nederlandse Masters Clubmeet 2019 einduitslag in punten Steenwijk
2019-09-14 Nederlandse Masters Clubmeet 2019 Steenwijk
2019-09-07/08 33ste internationales Einladungsschwimmen Epe Gronau-Epe
2019-07-06 Jubileumwedstrijd Swol 1894 Zwolle
2019-06-22 10 kamp deel 8 Meppel
2019-06-15/16 Overijsselse B-Kampioenschappen 2019 Hengelo
2019-06-01 Riessentak toernooi Rijssen
2019-05-26 Overijsselse Kampioenschappen lange baan 2019 sessie 4 Hengelo
2019-05-25 Overijsselse Kampioenschappen lange baan 2019 sessie 3 Hengelo
2019-05-25 10 kamp deel 7 Steenwijk
2019-05-19 Overijsselse Kampioenschappen lange baan 2019 sessie 2 Hengelo
2019-05-18 Overijsselse Kampioenschappen lange baan 2019 sessie 1 Hengelo
2019-05-18 Meerkamp Klaverblad Master 2019 Steenwijk
2019-05-18 Klaverblad Master Sprint 2019 Steenwijk
2019-05-11 Swimkick Minioren deel 3 Kampen
2019-05-2/5 ONMK lange baan 2019 Amersfoort
2019-04-14 Zuyderzee Master Circuit deel 8 Alkmaar
2019-04-13 10 kamp deel 6 Emmeloord
2019-03-31 Limietwedstrijd Zwolle Zwolle
2019-03-16 Zuyderzee Master Circuit deel 7 Emmeloord
2019-03-09 10 kamp deel 5 Urk
2019-03-02 LAC 2 Steenwijk’34 Steenwijk
2019-02-16 10 kamp deel 4 Genemuiden
2019-02-16 Zuyderzee Master Circuit deel 6 Heerenveen
2019-02-02 IJsselmeercup Emmeloord
2019-01-24/27 ONMK korte baan 2019 Zwolle
2019-01-26 Swimkick Minioren deel 2 Kampen
2019-01-23+26 Clubkampioenschappen ZvZ Zwartsluis
2019-01-12 Klassement Clubkampioenschappen deel 2 Steenwijk
2019-01-12 Clubkampioenschappen deel 2 Steenwijk
2019-01-10 Clubkampioenschappen 400m Steenwijk
2019-01-06 Zuyderzee Master Circuit deel 5 Amersfoort

Uitslagenarchief