Trainingstijden

Trainingstijden vanaf 31 augustus 2020

Eenmalige afwijkingen van dit schema worden vermeld in de agenda.

Selectie zwemmers Tijd Baan Trainer
Maandag 6:00 – 7:30 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
18:00 – 19:15 6 Dienstdoende mastertrainer
Dinsdag 6:00 – 7:30 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
18:20 – 19:20 1,2,3,4 Manuela Dekkinga en Korstiaan de Boer
Woensdag 6:00 – 7:30 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
Donderdag 6:00 – 7:30 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
18:20 – 19:45 1,2,3,4 Manuela Dekkinga en Korstiaan de Boer
Vrijdag  5:30 – 7:00 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
18:30 – 20:30 6 Dienstdoende mastertrainer


Wedstrijd masterzwemmers 1 Tijd Baan Trainer
Maandag 6:00 – 7:30 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
18:00 – 19:15 4,5 Inge Lolkema-Soeters, Wilna Heijman, Dick Huisman of Mike Koelewijn
Dinsdag 6:00 – 7:30 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
Woensdag 6:00 – 7:30 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
Donderdag 6:00 – 7:30 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
Vrijdag 5:30 – 7:00 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
18:30 – 20:30 3,4,5 Getrude Corporaal, Wilna Heijman, Dick Huisman, Huyb Stegeman of Casper Dollekamp


Wedstrijd masterzwemmers 2 Tijd Baan Trainer
Maandag 18:00 – 19:15 3 Inge Lolkema-Soeters, Wilna Heijman, Dick Huisman of Mike Koelewijn
Vrijdag 19:30 – 20:30 1 Getrude Corporaal, Wilna Heijman, Dick Huisman, Huyb Stegeman of Casper Dollekamp


Masterzwemmers Recreatief 1 Tijd Baan Trainer
Maandag 18:00 – 19:15 2 Inge Lolkema-Soeters, Wilna Heijman, Dick Huisman of Mike Koelewijn
Vrijdag 18:30 – 19:30 2 Getrude Corporaal, Wilna Heijman, Dick Huisman, Huyb Stegeman of Casper Dollekamp


Masterzwemmers Recreatief 2 Tijd Baan Trainer
Maandag 18:00 – 19:15 1 Inge Lolkema-Soeters, Wilna Heijman, Dick Huisman of Mike Koelewijn
Vrijdag 18:30 – 19:30 1 Getrude Corporaal, Wilna Heijman, Dick Huisman, Huyb Stegeman of Casper Dollekamp


Voorselectie zwemmers Tijd Baan Trainer
Maandag 6:00 – 7:30 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
Dinsdag 6:00 – 7:30 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
18:20 – 19:20 5 Timo de Vries
18:20 – 19:05 6 Timo de Vries
Woensdag 6:00 – 7:30 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
Donderdag 6:00 – 7:30 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen
18:20 – 19:20 5 Wilna Heijman
18:20 – 19:05 6 Wilna Heijman
Vrijdag  5:30 – 7:00 1,2,3 Manuela Dekkinga en Rick Driezen


Sterrenplan zwemmers Tijd Baan Trainer
Dinsdag 17:50 – 18:20 1
2
3, 4, 5, 6
Inge Halman‎
Leonie Scholten of Marinke Hummelen
Korstiaan de Boer
Toezichthouder: Korstiaan de Boer
Donderdag 17:50 – 18:20 1
2
3, 4, 5, 6
Inge Halman‎
Leonie Scholten of Marinke Hummelen
Korstiaan de Boer of Wilna Heijman
Toezichthouder: Wilna Heijman of Korstiaan de Boer


Waterpolo jeugd Tijd Baan Trainer
Dinsdag 17:50 – 18:20 5 Waterpolocommissie
Donderdag 19:20 – 19:45 4,5,6 Marcel Smit, Justin Smit
Toezichthouder: Arjen Groen


Waterpolo heren en dames Tijd Baan Trainer
Donderdag 19:45 – 21:15 alle Marcel Smit, Justin Smit
Toezichthouder: Arjen Groen


Vrije trainingen Tijd Baan Trainer
Woensdag alleen voor kaderleden 20:15 – 21:15 4,5,6  Toezichthouder: Korstiaan de Boer en Huyb Stegeman
Zaterdag vrije trainingen 08:30 – 10:00 Alle  Toezichthouder: Huyb Stegeman

Een gratis proefles bijwonen?

Dat kan uiteraard!