header-start

Uitslagen wedstrijdzwemmen

Mochten de uitslagen hieronder niet staan, dan kun je altijd nog op de website van de KNZB kijken.

Datum Wedstrijd Locatie
2017-10-07 Zuyderzee Master Circuit deel 1 Kampen
2017-10-07 Limietwedstrijd Orca Leeuwarden
2017-10-07 Nationale Sprintwedstrijd 2017 Steenwijk
2017-09-23 Regionale 10-kamp deel 1 Emmeloord
2017-09-16 Nederlandse Masters Club Meet 2017 Barneveld
2017-09-16 Minioren & Junioren Circuit deel 1 Genemuiden
2017-09-09/10 31ste internationales Einladungsschwimmen Epe Gronau-Epe
2017-08-14/20 WK Masters 2017 Boedapest
2017-07-15 Clubkampioenschappen 2017 – ZV 44 Zwolle
2017-07-09 De Lektocht Culemborg
2017-07-08/09 Speedo Fast Water Meet 2017 Amsterdam
2017-06-17/18 Overijsselse B Kampioenschappen Zwolle
2017-06-17 Twenterand Kanaalrace 2017 Vriezenveen
2017-06-10/11 Overijsselse Minioren Finale Hengelo
2017-05-27 Riessentaktoernooi 2017 Rijssen
2017-05-21 Limietwedstrijd Swol 1894 & ZV 44 Zwolle
2017-05-21 Zuyderzee Master Circuit deel 9 Grootebroek
2017-05-20 Regionale 10-kamp deel 7 Steenwijk
2017-05-13/14 Overijsselse Kampioenschappen lange baan 2017 Nijmegen
2017-05-07 Regionale Lange Afstanden Kampioenschappen 2017 Nijmegen
2017-05-04/07 ONMK lange baan 2017 Eindhoven
2017-05-06 Minioren & Juniorencircuit deel 4 Zwolle
2017-04-29 Limietwedstrijd korte baan Heerenveen
2017-04-22 Swimkick Minioren deel 4 Zwolle
2017-04-09 Zuyderzee Master Circuit deel 8 Alkmaar
2017-04-08 Minior Swim Cup 2017 Eindhoven
2017-03-26 LAC periode 2b Bergum
2017-03-26 Zuyderzee Master Circuit deel 7 Amersfoort
2017-03-25 Limietwedstrijd lange baan Drachten
2017-03-25 Regionale 10-kamp deel 6 Meppel
2017-03-19 Lac deel 2 masters Heerenveen
2017-03-18 Minioren & Juniorencircuit deel 3 Zwolle
2017-03-11 D1 Competitie deel 4 Bolsward
2017-03-05 Limietwedstrijd lange baan Nijmegen
2017-03-04 Limietwedstrijd lange baan Drachten
2017-03-04 Clubkampioenschappen 2017 ZVZwartsluis deel 2 Zwartsluis
2017-03-01 Clubkampioenschappen 2017 ZVZwartsluis deel 1 Zwartsluis
2017-02-18 Regionale 10-kamp deel 5 Steenwijk
2017-02-18 LAC deel 2 Veenendaal
2017-02-18 Zuyderzee Master Circuit deel 6 Heerenveen
2017-02-12 D1 Competitie deel 3 Heerenveen
2017-01-28+29 Overijsselse B-Kampioenschappen korte baan 2017 Zwolle
2017-01-19/22 Overzicht medailles en tijden van Steenwijk’34 bij de ONMK korte baan Maastricht
2017-01-19/22 Open Nederlandse Masters Kampioenschappen korte baan Maastricht
2017-01-21 Swimkick Minioren deel 3 Zwolle
2017-01-07+08+14+15 Overijsselse Kampioenschappen korte baan 2017 Nijverdal
2017-01-14 Regionale 10-kamp deel 4 Genemuiden
2017-01-07 Zuyderzee Master Circuit deel 5 Zwolle

Uitslagenarchief