header-waterpolo

Uitslagen waterpoloseizoen 2018-2019

Datum Tijd Wedstrijd Locatie Uitslag
22 sep 17:00 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – De Houtrib H2 (Heren) Waterwyck 13 – 10
22 sep 17:45 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – Aquapoldro H4 (Heren) Waterwyck 6 – 4
6 okt 21:45 DWK H3 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) Veluwehal 11 – 1
13 okt 17:30 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) Overboord 5 – 8
13 okt 18:15 ZVV H1 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) Koekoek 10 – 3
27 okt 19:00 Proteus H2 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) De Schaeck 5 – 3
3 nov 17:30 De Eerste Kolk H1 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) Bestevaer 5 – 4
10 nov 19:00 SWOL 1894 H6 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) De Vrolijkheid 7 – 8
17 nov 18:40 Deltasteur H3 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) Zwembad De Steur
17 nov 19:45 SWOL 1894 H4 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) De Vrolijkheid
24 nov 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – ZEW H2 (Heren) Waterwyck
1 dec 19:30 ZPC Hatto Heim H1 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) De Marke
8 dec 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – Octopus H1 (Heren) Waterwyck
15 dec 19:15 SWOL 1894 H5 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) De Vrolijkheid
12 jan 19:25 De Houtrib H2 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) De Koploper
12 jan 20:30 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – Proteus H2 (Heren) Waterwyck
19 jan 17:00 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) Waterwyck
19 jan 19:00 ZIGNEA H2 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) Bosbad Emmeloord
26 jan 19:15 Aquapoldro H4 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) Sprenkelaar
2 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – DWK H3 (Heren) Waterwyck
9 feb 17:00 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – SWOL 1894 H6 (Heren) Waterwyck
9 feb 18:45 Flevo H3 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) Jaap van der Krol Bad
16 feb 20:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – ZVV H1 (Heren) Waterwyck
23 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – Flevo H3 (Heren) Waterwyck
23 feb 17:45 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – Deltasteur H3 (Heren) Waterwyck
16 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – SWOL 1894 H4 (Heren) Waterwyck
16 maa 17:45 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – De Eerste Kolk H1 (Heren) Waterwyck
23 maa 16:30 ZEW H2 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) Calluna
23 maa 17:55 De Woelwaters H3 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) Sportcentrum De Sijpel
30 maa 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – ZPC Hatto Heim H1 (Heren) Waterwyck
30 maa 17:45 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – De Woelwaters H3 (Heren) Waterwyck
6 apr 16:30 Octopus H1 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) Berghuizerbad
13 apr 17:00 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – SWOL 1894 H5 (Heren) Waterwyck
13 apr 17:45 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – ZIGNEA H2 (Heren) Waterwyck

Bron: website KNZB dd.
Voor de laatste informatie raadpleeg de website van de KNZB

Uitslagenarchief