header-waterpolo

Uitslagen waterpoloseizoen 2017-2018

Datum Tijd Wedstrijd Locatie Uitslag
16 sep 18:45 Octopus H2 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) Berghuizerbad 8 – 11
16 sep 20:15 Swol 1894 H7 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) De Vrolijkheid 11 – 7
23 sep 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – Swol 1894 H7 (Heren) Waterwyck 15 – 2
23 sep 17:45 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – Octopus H2 (Heren) Waterwyck 4 – 4
30 sep 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – Deltasteur H4 (Heren) Waterwyck 9 – 5
14 okt 17:30 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) Overboord 2 – 6
14 okt 17:50 Deltasteur H3 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) Zwembad De Steur 4 – 4
4 nov 17:00 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – De Eerste Kolk H1 (Heren) Waterwyck
11 nov 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – De Houtrib H2 (Heren) Waterwyck
11 nov 17:45 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) Waterwyck
18 nov 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – De Eerste Kolk H1 (Heren) Waterwyck
18 nov 17:45 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – De Houtrib H2 (Heren) Waterwyck
30 nov 20:15 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) Waterwyck
9 dec 17:40 Deltasteur H3 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) Zwembad De Steur
9 dec 19:30 Swol 1894 H6 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) De Vrolijkheid
16 dec 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – Swol 1894 H6 (Heren) Waterwyck
16 dec 17:45 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – Deltasteur H4 (Heren) Waterwyck
6 jan 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – Octopus H2 (Heren) Waterwyck
6 jan 17:45 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – Swol 1894 H7 (Heren) Waterwyck
20 jan 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) Waterwyck
20 jan 17:45 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – Deltasteur H3 (Heren) Waterwyck
27 jan 18:20 Deltasteur H4 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) Zwembad De Steur
3 feb 17:15 Octopus H2 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) Berghuizerbad
10 feb 20:30 De Eerste Kolk H1 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) Bestevaer
17 feb 17:45 Swol 1894 H7 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) De Vrolijkheid
24 feb 17:00 Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) Overboord
24 feb 19:30 De Houtrib H2 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) De Koploper
10 maa 20:25 De Houtrib H2 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) De Koploper
15 maa 20:15 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) Waterwyck
24 maa 16:45 De Eerste Kolk H1 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) Bestevaer
14 apr 17:00 Steenwijk 1934 H1 (Heren) – Deltasteur H3 (Heren) Waterwyck
14 apr 17:45 Steenwijk 1934 H2 (Heren) – Swol 1894 H6 (Heren) Waterwyck
21 apr 17:30 Deltasteur H4 (Heren) – Steenwijk 1934 H2 (Heren) Zwembad De Steur
21 apr 21:45 Swol 1894 H6 (Heren) – Steenwijk 1934 H1 (Heren) De Vrolijkheid

Bron: website KNZB dd.
Voor de laatste informatie raadpleeg de website van de KNZB