header-waterpolo

Uitslagen waterpoloseizoen 2016-2017

Datum Tijd Wedstrijd Locatie Uitslag
10 sep 19:45 Steenwijk 1934 H2 – De Houtrib H3 Waterwyck 6 – 5
10 sep 20:30 Steenwijk 1934 H1 – Swol 1894 H7 Waterwyck 11 – 7
17 sep 20:15 Swol 1894 H6 – Steenwijk 1934 H2 De Vrolijkheid 6 – 6
17 sep 21:10 Deltasteur H4 – Steenwijk 1934 H1 Sportfondsenbad De Steur 3 – 5
24 sep 17:00 Steenwijk 1934 H2 – Swol 1894 H7 Waterwyck 6 – 5
24 sep 17:45 Steenwijk 1934 H1 – Deltasteur H3 Waterwyck 4 – 3
1 okt 18:00 Octopus H2 – Steenwijk 1934 H1 Berghuizerbad 6 – 11
1 okt 18:45 Swol 1894 H5 – Steenwijk 1934 H2 De Vrolijkheid 12 – 4
8 okt 17:00 Steenwijk 1934 H2 – Deltasteur H4 Waterwyck 3 – 9
29 okt 17:20 Deltasteur H3 – Steenwijk 1934 H2 Sportfondsenbad De Steur 7 – 4
5 nov 17:00 Steenwijk 1934 H2 – Octopus H2 Waterwyck 2 – 5
5 nov 19:30 ZPC Hatto Heim H2 – Steenwijk 1934 H1 De Marke 6 – 7
12 nov 19:00 De Houtrib H3 – Steenwijk 1934 H1 De Koploper 9 – 5
17 nov 20:15 Steenwijk 1934 H2 – Steenwijk 1934 H1 Waterwyck 9 – 8
26 nov 17:00 Steenwijk 1934 H1 – Swol 1894 H6 Waterwyck 12 – 11
26 nov 18:00 ZPC Hatto Heim H2  – Steenwijk 1934 H2 De Marke 9 – 7
17 dec 17:00 Steenwijk 1934 H1 – Swol 1894 H5 Waterwyck 8 – 12
14 jan 17:00 Steenwijk 1934 H2 – Swol 1894 H6 Waterwyck 5 – 5
14 jan 17:45 Steenwijk 1934 H1 – Deltasteur H4 Waterwyck 12 – 3
21 jan 17:15 Swol 1894 H7 – Steenwijk 1934 H2 De Vrolijkheid 12 – 8
21 jan 21:00 Deltasteur H3 – Steenwijk 1934 H1 Sportfondsenbad De Steur 5 – 10
28 jan 17:00 Steenwijk 1934 H2 – Swol 1894 H5 Waterwyck 3 – 9
28 jan 17:45 Steenwijk 1934 H1 – Octopus H2 Waterwyck 8 – 10
4 feb 17:00 Steenwijk 1934 H1 – Zuiderzeezwemmers H1 Waterwyck 11 – 2
4 feb 19:15 Deltasteur H4 – Steenwijk 1934 H2 Sportfondsenbad De Steur 7 – 4
11 feb 17:00 Steenwijk 1934 H2 – Deltasteur H3 Waterwyck 4 – 4
18 feb 16:15 Octopus H2 – Steenwijk 1934 H2 Berghuizerbad 12 – 3
4 mrt 17:00 Steenwijk 1934 H1 – ZPC Hatto Heim H2 Waterwyck 17 – 3
4 mrt 17:25 Zuiderzeezwemmers H1 – Steenwijk 1934 H2 Overboord 6 – 2
11 mrt 17:00 Steenwijk 1934 H2 – Zuiderzeezwemmers H1 Waterwyck 2 – 2
11 mrt 17:45 Steenwijk 1934 H1 – De Houtrib H3 Waterwyck 9 – 4
16 mrt 20:15 Steenwijk 1934 H1 – Steenwijk 1934 H2 Waterwyck 15 – 10
22 mrt 18:30 Zuiderzeezwemmers H1 – Steenwijk 1934 H1 Overboord 8 – 12
25 mrt 17:00 Steenwijk 1934 H2 – ZPC Hatto Heim H2 Waterwyck 3 – 3
25 mrt 18:45 Swol 1894 H6 – Steenwijk 1934 H1 De Vrolijkheid 6 – 10
1 apr 20:15 De Houtrib H3 – Steenwijk 1934 H2 De Koploper 5 – 6
1 apr 20:45 Swol 1894 H7 – Steenwijk 1934 H1 De Vrolijkheid 4 – 10
8 apr 16:30 Swol 1894 H5 – Steenwijk 1934 H1 De Vrolijkheid 9 – 11

Bron: website KNZB dd.
Voor de laatste informatie raadpleeg de website van de KNZB