header-waterpolo

Uitslagen waterpoloseizoen 2015-2016

Datum Tijd Wedstrijd Locatie Uitslag
12 sep 17:00 Steenwijk 1934 2 – Swol 1894 6 Waterwyck  4 – 7
12 sep 17:15 De Eerste Kolk 1 – Steenwijk 1934 1 Bestevaer  10 – 5
19 sep 20:30 Nunspeet 4 – Steenwijk 1934 2 De Brake  6 – 10
26 sep 18:45 Swol 1894 5 – Steenwijk 1934 2 De Vrolijkheid  7 – 3
28 sep 20:00 Octopus 2 – Steenwijk 1934 1 Berghuizerbad  5 – 9
3 okt 17:00 Steenwijk 1934 2 – Steenwijk 1934 1 Waterwyck  3 – 9
10 okt 17:25 Zuiderzeezwemmers 1 – Steenwijk 1934 2 Overboord  7 – 3
10 okt 20:30 Steenwijk 1934 1 – Nunspeet 4 Waterwyck  10 – 3
17 okt 17:00 Steenwijk 1934 2 – WZC-De IJsel (SG) 4 Waterwyck  7 – 3
17 okt 17:15 Swol 1894 6 – Steenwijk 1934 1 De Vrolijkheid  0 – 0
31 okt 17:00 Steenwijk 1934 1 – ZPC Hatto Heim 2 Waterwyck  15 – 4
7 nov 17:00 Steenwijk 1934 2 – Octopus 2 Waterwyck  3 – 11
7 nov 17:45 Steenwijk 1934 1 – Swol 1894 5 Waterwyck  14 – 3
14 nov 17:00 Steenwijk 1934 2 – Deltasteur 3 Waterwyck  3 – 6
21 nov 17:15 De Eerste Kolk 1 – Steenwijk 1934 2 Bestevaer  14 – 1
21 nov 17:25 Zuiderzeezwemmers 1 – Steenwijk 1934 1 Overboord  4 – 8
28 nov 20:30 Steenwijk 1934 2 – ZPC Hatto Heim 2 Waterwyck  10 – 10
28 nov 21:15 Steenwijk 1934 1 – WZC-De IJsel (SG) 4 Waterwyck  17 – 3
9 jan 17:00 Steenwijk 1934 1 – De Eerste Kolk 1 Waterwyck  6 – 4
9 jan 20:00 Swol 1894 6 – Steenwijk 1934 2 De Vrolijkheid  5 – 4
16 jan 18:45 ZPC Hatto Heim 2 – Steenwijk 1934 1 De Marke  5 – 15
16 jan 21:00 Steenwijk 1934 2 – Swol 1894 5 Waterwyck  8 – 9
30 jan 19:30 Nunspeet 4 – Steenwijk 1934 1 De Brake  6 – 7
6 feb 20:45 Steenwijk 1934 1 – Steenwijk 1934 2 Waterwyck  11 – 7
13 feb 17:00 Steenwijk 1934 2 – Zuiderzeezwemmers 1 Waterwyck  5 – 6
13 feb 17:45 Steenwijk 1934 1 – Deltasteur 3 Waterwyck  14 – 3
20 feb 19:50 Deltasteur 3 – Steenwijk 1934 1 Sportfondsenbad De Steur  3 – 10
5 maa 17:00 Steenwijk 1934 1 – Swol 1894 6 Waterwyck  14 – 7
5 maa 18:00 WZC-De IJsel (SG) 4 – Steenwijk 1934 2 Tijenraan  5 – 7
12 maa 16:15 Octopus 2 – Steenwijk 1934 2 Berghuizerbad  9 – 4
12 maa 19:45 Swol 1894 5 – Steenwijk 1934 1 De Vrolijkheid  7 – 5
19 maa 18:10 Deltasteur 3 – Steenwijk 1934 2 Sportfondsenbad De Steur  6 – 10
2 apr 17:00 Steenwijk 1934 2 – De Eerste Kolk 1 Waterwyck  4 – 10
2 apr 17:45 Steenwijk 1934 1 – Zuiderzeezwemmers 1 Waterwyck  10 – 2
9 apr 18:45 WZC-De IJsel (SG) 4 – Steenwijk 1934 1 Tijenraan  2 – 12
9 apr 20:15 ZPC Hatto Heim 2 – Steenwijk 1934 2 De Marke  2 – 6
16 apr 21:00 Steenwijk 1934 2 – Nunspeet 4 Waterwyck  9 – 1
21 apr 20:15 Steenwijk 1934 1 – Octopus 2 Waterwyck  9 – 5

Bron: website KNZB dd.
Voor de laatste informatie raadpleeg de website van de KNZB