header-zwemster

Agenda wedstrijdzwemmen

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
22 sep Limietwedstrijd Dedemsvaart Dedemsvaart AC 15.15-15.45 uur jun/jeugd/sen Alies
29 sep 10 kamp deel 1 Emmeloord Zignea 15.45-16.15 uur 15.00 uur min/jun/jeugd/sen Laura
29 sep Zuyderzee Masters Circuit Kampen Deltasteur 15.45-16.15 uur sen Huyb

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
13 okt Sprintwedstrijd Steenwijk Steenwijk’34 11.30 uur bad opbouwen jun/jeugd/sen Laura
20/21 okt Zechsteintoernooi Veendam Z&PC Bubble  19-10 19.00 uur >8 jaar Laura
27 okt Limietwedstrijd Dedemsvaart Dedemsvaart AC 15.15-15.45 jun/jeugd/sen Alies
27 okt Zuyderzee Masters Circuit Zwolle Swol 1894 11.30-12.00 uur sen Huyb
26/28 okt Swim Cup dl 1 (25m) en NJK 800/1500 Amsterdam jun/jeugd/sen Laura

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
3 nov Junioren-Jeugd dl2 Zwolle Swol 1894 12.30-13.00 uur 11.45 uur
10 nov LAC Steenwijk Steenwijk Steenwijk’34 17.00-17.30 uur Opbouw 16.30 uur masters/wedstrijdzwemmers Laura
17 nov 10 kamp deel 2 Urk ZCU’78 16.45-17.15 uur 16.00 min/jun/jeugd/sen Laura
18 nov Zuyderzee Masters Circuit Almere-Poort Aalscholver 15.00-15.30 uur sen Huyb
17/18 nov Overijsselse kampioenschappen KB jun/jeugd/sen Laura
24/25 nov Overijsselse kampioenschappen KB jun/jeugd/sen Laura
24 nov Schuiringatrofee Emmeloord Zignea > 9 jaar

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
1 dec Hebotoernooi Zwartsluis ZVZwartsluis 16.15-16.45 uur 15.30 uur jun/jeugd/sen Laura
8 dec Zuyderzee Masters Circuit Lelystad Batavia Swim 15.30-16.00 uur sen Huyb
8 dec Minioren-Junioren Circuit dl 2 Zwolle Swol 1894 12.30-13.00 uur 11.45 uur min/jun Laura
13/16 dec NJJK korte baan
15 dec 10 kamp deel 3 Steenwijk Steenwijk’34 17.00-17.30 uur 16.30 min/jun/jeugd/sen Laura
15/16 dec Overijsselse B-kampioenschappen KB jun/jeugd/sen Laura
Master Beilen Beilen sen Huyb
21/23 dec ONK korte baan Tilburg sen Laura

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
6 jan Zuyderzee Masters Circuit Amersfoort ZPC Amersfoort 13.30-14.00 uur sen Huyb
10 jan Clubkampioenschappen 400m Steenwijk Steenwijk ’34 tijdens training min/jun/jeugd/sen Laura
12 jan Clubkampioenschappen Steenwijk Steenwijk ’34 17.00-17.30 uur Opbouw 16.30 uur min/jun/jeugd/sen Laura
19 jan Junioren-Jeugd dl3 Zwolle Swol 1894
24/27 jan ONK Masters korte baan Zwolle sen Huyb
26 jan Swimkick-Minioren Circuit dl 2 Kampen Deltasteur min Laura

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
2 feb IJsselmeercup Emmeloord Zignea min/jun/jeugd/sen
16 feb 10 kamp deel 4 Steenwijk t Tolhekke 17.00-17.30 uur 16.45 min/jun/jeugd/sen
16 feb Zuyderzee Masters Circuit Heerenveen HZ&PC 14.15-14.45 uur sen Huyb
22/24 feb PSV Arena Cup (50m) Eindhoven PSV

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
2 mrt LAC Steenwijk Steenwijk Steenwijk’34 16.30 uur opbouw sen/masters Laura
2 mrt Minioren-Junioren Circuit dl 3 Zwolle Swol 1894 min/jun Laura
9 mrt 10 kamp deel 5 Staphorst De Nieuwe Slag 14.30-15.00 uur min/jun/jeugd/sen Laura
09/10 mrt Overijsselse Lange Afstanden Kampioenschappen jun/jeugd/sen Laura
16 mrt Junioren-Jeugd dl4 Zwolle Swol 1894 jun/jeugd
Zuyderzee Masters Circuit Emmeloord Zignea 16.00-16.30 masters Huyb
30 mrt Overijsselse Minioren Sprintkampioenschappen min

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
3 apr Clubkampioenschappen ZVZ Zwartsluis ZVZwartsluis min/jun/jeugd/sen
6 apr Clubkampioenschappen ZVZ Zwartsluis ZVZwartsluis min/jun/jeugd/sen
5/7 apr Swimcup dl2+ NK 5000m+NJK 800/1500
12/14 apr Swim Cup dl3 Eindhoven
13 apr 10 kamp deel 6 Emmeloord Zignea 15.45-16.15 uur 15.00 uur min/jun/jeugd/sen Laura
14 apr Zuyderzee Masters Circuit Alkmaar DAW 13.15-13.45 uur sen Huyb
14 apr Junioren Cup Eindhoven jun Laura

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
2/5 mei ONK Masters Amersfoort sen Huyb
11 mei Swimkick-Minioren Circuit dl 3 Kampen Deltasteur min Laura
15 mei regiovergadering Zwartsluis Zwartsluis 19.30 uur
18/19 mei Overijsselse Kampioenschappen LB Hengelo WS Twente jun/jeugd/sen Laura
25 mei 10 kamp deel 7 Steenwijk Steenwijk’34 17.00-17.30 uur 16.30 min/jun/jeugd/sen Laura
25/26 mei Overijsselse kampioenschappen LB Hengelo WS Twente jun/jeugd/sen Laura

Datum Wedstrijd Plaats Organisatie Inzw/wedstrijd Vertrek Wie Inschrijving
1 jun Riessentaktoernooi Rijssen ZPC de Hof min/jun/jeugd/sen Laura
1/2 jun Overijsselse Minioren Finales
13/16 jun NJJK jun/jeugd
15/16 jun Overijsselse B-kampioenschappen Zwolle jun/jeugd/sen Laura
21/23 jun ONK Lange Baan sen
22 jun 10 kamp deel 8 Meppel MZ&PC De Reest 14.45-15.15 uur 14.15 min/jun/jeugd/sen Laura
29/30 jun SPEEDO Fast Water Meet Amsterdam De Dolfijn min/jun/jeugd/sen Laura